Zvýšení návštěvnosti ZDARMA

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI ZDARMA

1. Autosurfy

Stránky se mění po určitém čase ( 20 - 30 sekund ).Získejte tímto způsobem TISÍCE nových návštěvníků.

České autosurfy:

Horys - nejlepší český autosurf, tady se musíte zaregistrovat!!!. Dá se zde denně vydělat něco přes tisíc kreditů, je zde spoustu nejvíce členů, takže vaše kredity jsou okamžitě přetaveny v návštěvníky!!!

Autohit-top - další "nový" český autosurf. Oblíbený autohit.wz se opět vrací. Teď se sice jmenuje jinak, ale stále nabízí 1000 kreditů za registraci!!!! A ještě bonus 0.5 kreditů za zobrazení vaši referenční stránky!!!

Topcz - velmi kvalitní autosurf, poměrně dost členů, můžete zde mít až 3 stránky!!!

Mrazik - velmi mladý slovenský autohits systém, ale bere také české stránky, velmi jednoduché ovládání.

Ezabava.autohit - další kvalitní český autosurf. Dává 1000 kreditů za registraci - využijte této skvělé nabídky!! Připravte se na to že kredity jsou odčerpávány velmi rychle, jelikož má systém poměrně dost členů!!

sexgold - nový autohit, ale poměrně kvalitní, slušná členská základna. 200 kreditů za registraci!!!

czautohit -  kvalitní český autohits.

profit - poměrně nový český autohit, ale získává na popularitě, určitě vyzkoušejte, můžete zde mít velké množství stránek!!!!

1000autohit - velmi dobrý autosurf, získáte 1000 kreditů při registraci!!!!! a dále můžete použít kredity k získání zobrazení vašich bannerů !!

Zahraniční autosurfy:

Autohits- patří mezi nejlepší mezinárodní systémy na získání návštěvníků. Jeho klady jsou pěkně dlouhý timer - 30 s. a spoustu, ale opravdu spoustu uživatelů. Tento systém užívá i hodně česky mluvících osob!!! Tady se opravdu zaregistrujte co nejdřív!!! 0.1 kreditu za zobrazení vaší referenční stránky!!
 

Autosurf - perfektní systém, velký počet členů,  vstupní bonus 2500 kreditů!! Bere české stránky!Perfektní systém!! 0.1 kreditu za zobrazení vaší referenční stránky!!

126.com - Spoustu členů, vstupní bonus 750 kreditů!!! Bere české stránky!!

Traffic- king - Perfektní mezinárodní autosurf i manuál surf. 2500 vstupní bonus!! Spoustu členů!! Bere české stránky!!

Traffic-charm- velmi oblíbený, spoustu členů, vstupní bonus 200 kreditů!! Bere české stránky!!

Surfbuster - perfektní zahraniční autosurf, pro surfování si můsíte po registraci stáhnou speciální prohlížeč, který je určený pouze pro surfování v tomto programu, stačí pak jenom otevřít položku setings  a zadat tam svoje uživatelské jméno a potvrdit ok a poté stačí dát file, strat surfing.  30 sec. timer! v administraci pak zadáte svou stránku - podobnáadministrace jako v autosurfu, 126 hits..Bere české stránky!!

Autohits(německý systém) - velice kvalitní systém, je celý v němčině, ale má úplně stejnou administraci jako 126 hits, autosurf, ..Má spoustu členů, určitě stojí za to vyzkoušet a je zde také bonus za registaci!! Bere české stránky!!

Autohits247 - skvělý autohits systém, spoustu členů = spoustu návštěvníků pro vaši stránku!! Bere české stránky a je v angličtině..administrace stejná jako u 126, autosurf.....

Autohits.c - podobný systém a administrace. Bere české stránky!!! Spoustu členů = hodně návštěvníků!

Autohits. i - podobný systtém a administace. Bere české stránky!! Stojí za vyzkoušení!!

Autovisitas - španělský systém podobná administrace a administrace je i v angličtině. Bere české stránky!!! Velmi dobře funkční systém!!

Hispanichit - španělský systém přeložený do angličtiny!! Funguje výborně a bere i české stránky!! Podobná administrace!!

Surfmy - zajmaví autohits systém, je velice jednoduchý, i registrace je velmi jednoduchá je v angličtině. Bere české stránky!!! Patří mezi systémy s největší členskou základnou!!!

Ineedpagerank - zajmaví autohits systém, je velice jednoduchý, i registrace je velmi jednoduchá je v angličtině. Bere české stránky!!! Patří mezi systémy s největší členskou základnou!!!

Pagebosting - zajmaví autohits systém, je velice jednoduchý, i registrace je velmi jednoduchá je v angličtině. Bere české stránky!!! Patří mezi systémy s největší členskou základnou!!!

rpautohit - super mezinárodní autosurf bere české stránky, velmi mnoho členů!!!!

2004autohit - pefektní mezinárodní autosurf dostanete neuvěřitelných 2004 kreditů při registraci!!!!

2005autohit - podobný skvělý autosurf, při registraci dostanete 2005 kreditů zdarma!!!!!!

autovisitorexpress - opravdový express mezi mezinárodnimi autosurfy!!!

shalomhits - Skvělí mezinárodní autosurf spoustu členů a dává bonusy za registraci !!!!

flow-autosurf - úplně nový mezinárodní autosurf, československé výroby mezinárodní obdoba mrazíka.

freehitz - skvělý mezinárodní autosurf, podobný autohits.dk velmi mnoho členů!!!!