Zvýšení návštěvnosti ZDARMA

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI ZDARMA

3. Registrace do katalogů (vyhledávačů)

Atlas.cz

Do Atlasu firem a www stránek lze formou odkazu přidat pouze nekomerční stránky. Za nekomerční stránky jsou považovány stránky, které nejsou stránkami firem nebo organizací. Může se jednat o blogy, osobní stránky, informační stránky, rozcestníky apod.

Pokud formou odkazu zaregistrujete stránky, které budou shledány jako komerční-firemní, budou zařazeny do atlasu firem zařazeny jako firemní vizitka. Každý odkaz může být zařazen najednou max. do tří kategorií.

Krok 1
Zadejte URL Vašeho odkazu. Při prvním vstupu do registrace si zvolte heslo, jeho zadání zopakujte. URL odkazu a heslo slouží k přihlášení při každém dalším vstupu do registrace za účelem editace nebo smazání odkazu. V případě ztráty hesla nás kontaktujte na e-mailu help@atlas.cz.
Krok 2
Po přihlášení se Vám načte formulář pro vyplnění údajů o odkazu. Vyplňte, prosím, položky označené jako povinné. Při vyplňování se orientujte podle přiložené nápovědy.
Krok 3
Registraci nebo editaci odkazu dokončíte vyplněním informací o kontaktní osobě zodpovědné za vložená data. Tyto informace nebudou zveřejněny, slouží pouze k ověření vkládaných nebo editovaných údajů o odkazu.
Žádné komentáře