Zvýšení návštěvnosti ZDARMA

ZVÝŠENÍ NÁVŠTĚVNOSTI ZDARMA

3. Registrace do katalogů (vyhledávačů)

Centrum.cz

Centrum

Velmi známý a dobrý vyhledávač.

Katalog Centrum.cz je ručně administrovaná databáze odkazů www stránek na českém internetu, která je tématicky tříděna do přehledné struktury sekcí. Nekomerční sekce jsou Počítače a internet, Praktické informace a zprávy, Sport, zábava a životní styl, Kultura a společnost, Věda a technika.

Do nekomerční části katalogu je možné se registrovat zde . Tato část katalogu je určena výhradně pro nekomerční stránky, za které jsou považovány všechny stránky, které nejsou stránkami firem, institucí nebo organizací. Jedná se například o osobní stránky, blogy, různé rozcestníky apod. Nekomerční stránky je možné registrovat pouze do nekomerčních sekcí: Věda a technika; Kultura a společnost; Sport, zábava a životní styl a Praktické informace a zpravodajství. V nekomerční části katalogu je možné přidat odkaz až do pěti sekcí najednou.

Pokud zaregistrujete stránky jako nekomerční a administrátor je posoudí jako firemní, nebudou do katalogu přidány. Stejné pravidlo platí pro registraci nekomerčních stránek do komerčních sekcí.

Obecná pravidla pro nekomerční katalog Centrum.cz

  • stránky nesmí porušovat zákony ČR
  • musí obsahovat informace ke zvolenému tématu
  • stránky nesmí mít časté, případně dlouhodobé výpadky
  • obsah stránky nesmí být podobného (např. stejný obsah v rozdílné grafické podobě) případně duplicitního obsahu s některou ze stránek, které se již v katalogu nalézají
  • v případě cizojazyčného obsahu stránky musí mít stránky českou verzi nebo přímou souvislost s ČR
  • na stránkách se nesmí otevírat více jak jedno Pop-up okno
  • stránky nesmí obsahovat software zasahující do nastavení počítače, nebo prohlížeče
Žádné komentáře